Sodasan kvapnus minkštiklis su žaliųjų citrinų aromatu ir ekologiškais alavijais 750 ml
  • Sodasan kvapnus minkštiklis su žaliųjų citrinų aromatu ir ekologiškais alavijais 750 ml

Sodasan skalbinių minkštiklis su žaliųjų citrinų aromatu ir ekologiškais alavijais 750 ml

07000010805
5,99 €

Sodasan audinių minkštiklis su žaliųjų citrinų aromatu tinka visų rūšių audinių minkštinimui, priežiūrai ir gaivinimui. Produkte yra 100% natūralaus žaliųjų citrinų eterinio aliejaus, kuris suteikia audiniui šviežią vaisių kvapą. Palengvina lyginimą. Sertifikuota „Ecocert“.

Kiekis
Paskutinė prekė

Pakanka 20 skalbimų. Suteikia skalbiniams gaivaus žaliųjų citrinų aromato ir malonaus minkštumo. Puoselėja audinį ir lengvina jo priežiūrą. Tinka visiems audinių tipams. Sertifikuota ECOCERT ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Dozavimas: kamštelį minkštiklio (35 ml) pilkite į tam skirtą skalbimo mašinos skyrelį. Skalbiant rankomis pakaks pusės kamštelio (18 ml).

Sudedamosios dalys: >30% vanduo, 5-15 % citrinų rūgštis, <5% alkoholis* (ekologiškas), kvapiosios medžiagos, nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagų iš cukraus, ksantanas, lecitinas, citratas, citralas, limonenas, geraniolis, alavijai* (ekologiški). Sudėtyje yra citralo ir limoneno. Gali sukelti alerginę reakciją.

Dėmesio: gali stipriai pažeisti akis.

Saugumo instrukcija: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prarijus: kreipkitės į gydytoją. Patekus į akis: nedelsiant skalauti dideliu kiekiu vandens keletą minučių. Dėvint kontaktinius lęšius juos išsiimti, jeigu tai lengva padaryti. Skalaukite toliau. Patekus ant odos: nuplaukite gausiu kiekiu vandens ir muilo.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija; Info@sodasan.com

1 Vienetas

Jums taip pat gali patikti