EDL Nature tabletės skalbimui su persikų ir migdolų aromatu 30 tabl.
  • EDL Nature tabletės skalbimui su persikų ir migdolų aromatu 30 tabl.

Etamine du Lys Nature tabletės skalbimui su persikų ir migdolų aromatu 30 tabl.

01000010985
14,99 €

Ekologiškos audinių skalbimo tabletės, skirtos baltų ir spalvotų audinių skalbimui. Gaivus persikų ir migdolų žiedų aromatas suteiks skalbiniams vos juntamą, malonų aromatą. Pakuotės užteks 30-čiai skalbimų. ECOCERT sertifikuotas produktas.

Kiekis
Paskutinė prekė

Skalbimo tabletės baltiems ir šviesiems audiniams.

Naudojimas: išrūšiuokite savo skalbinius pagal spalvą ir laikykitės skalbimo instrukcijų. Atskirai skalbkite ryškių spalvų audinius, kurie blunka. Tausodami aplinką, laikykitės naudojimosi instrukcijų.

Dozavimas (4,5 kg skalbinių): normaliai užterštiems skalbiniams ir esant minkštam vandeniui naudokite 1 tabletę. Stipriai užterštiems skalbiniams arba esant kietam vandeniui naudokite 2 tabletes. Išimkite tabletę iš pakuotės ir įdėkite turinį į skalbiamosios mašinos būgną prieš sudedant nešvarius skalbinius ir paleidžiant skalbimą. Tausodami aplinką skalbkite tik pilną mašiną, rinkitės skalbimą žemoje temperatūroje ir laikykitės dozavimo instrukcijų. Laikykite tabletes sausoje, vėsioje vietoje originalioje pakuotėje.

Sudedamosios dalys: 15-30% sekvestrantų, 5-15% deguoninio baliklio, karbonato druskos, rugštingumą reguliuojančios medžiagos, sulfatinės druskos, silikatai, celiuliozė, <5% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, antiredepozicinės medžiagos, fermentai, kvapiosios medžiagos.

Dėmesio: pavojinga. Gali stipriai pažeisti akis. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prireikus medikų pagalbos turėkite su savimi šią pakuotę ar etiketę. Dėvėkite akių ir/ar veido apsaugą. Patekus į akis: atsargiai skalaukite vandeniu keletą minučių. Išsiimkite kontaktius akių lęšius, jeigu pavyksta lengvai tai padaryti. Tęskite skalavimą. Nedelsiant kreipkitės medikų pagalbos.

97,5% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Sertifikuotas ECOCERT Greenlife.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija.

2 Prekės

Jums taip pat gali patikti