FOURMI verte Skalbinių minkštiklis 1.5l
  • FOURMI verte Skalbinių minkštiklis 1.5l

FOURMI verte Skalbinių minkštiklis 1.5l

07000011500
8,00 €

Nuo šiol galima suderinti ekologišką ir ekonomišką! FOURMI verte natūralus skalbinių minkštiklis su levandų eteriniu aliejumi. akuotės užtenka 60 skalbimų. Sertifikuota ECOCERT „Greenlife“. Tinka veganams.

Kiekis

Su natūraliu levandų eteriniu aliejumi. Biologiškai suyranti formulė. Suteikia audiniams minkštumo ir natūralios gaivos.

Naudojimas: Vienas kamštelis=30 ml. Rekomenduojama naudoti: 4,5 kg skalbinių naudoti vieną kamštelį minkštiklio. Saugant aplinką stenkitės skalbti pilną skalbimo mašiną, rinkitės žemesnes galimas temperatūras ir vadovaukitės priemonių dozavimo instrukcija.

Sudedamosios dalys: 5-15%: kationinės paviršiaus aktyviosios medžiagos, 100% natūralios kvapiosios medžiagos (be kita ko: levandų eterinis aliejus*) (linalolis). Sudėtyje taip pat yra vandens, tirpiklio.

99,4% visų sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.

*0,001% visų sudedamųjų dalių yra užauginta ekologiniu būdu. Sertifikuota ECOCERT Greenlife.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, 12, rue de la Blanchardière 49300 Cholet, Prancūzija.

5 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Su Fourmi Verte mėgaukitės švariais gaiviai kvepiančiais namais ramia sąžine. Prancūziška kokybė bei ekologiškumo standartus atitinkantis ECOCERT ženklinimas užtikrina priemonių saugumą žmonėms ir gamtai. 99% ingredientų yra natūralios kilmės, priemonių sudėtyje – tik natūralūs eteriniai aliejai, nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos ir augaliniai ekstraktai, augantys kompanijai priklausančiose laukuose. Fourmi Verte garantuoja puikią kokybę ir prieinamą kainą!
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti