EDL NATURE Ekologiškas skalbinių minkštiklis su levandų aromatu, 1l
  • EDL NATURE Ekologiškas skalbinių minkštiklis su levandų aromatu, 1l

Etamine du Lys Nature Ekologiškas skalbinių minkštiklis su levandų aromatu, 3l

07000008347
15,95 €

"Etamine du Lys" ekologiškas skalbinių minkštiklis pagamintas iš 99,1% natūralių ingredientų ir yra toks pat efektyvus kaip ir įprasti minkštikliai. Naudodami skalbinių minkštiklį užtikrinsite audinių minkštumą, švelnumą ir elastingumą, o kartu suteiksite natūralų levandų aromatą. Minkštiklis apsaugo audinio pluoštą, palengvina lyginimą, mažina įsielektrinimą. užtenka 40-čiai skalbimų. Sertifikuota „Ecocert“.

Kiekis
Paskutinė prekė

Levandų kvapo, su natūraliais ekologiškais eteriniais aliejais. Galima naudoti skalbiant mašinoje, kad audiniai būtų purūs, minkšti ir lengvai lyginami arba džiovinant skalbinius džiovyklėje, kad suteiktų audiniams malonaus natūralaus aromato ir neleistų įsielektrinti.

Naudojimas: skalbimo mašinoje: įpilkite kamštelį produkto į tam skirtą skyrelį; džiovyklėje: užpilkite pusę kamštelio ant nedidelio drėgno rankšluostėlio (kad nepaliktų dėmių ant skalbinių) ir įdėkite į džiovyklę.

Atsargumo priemonės: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis, skubiai praplaukite tekančiu vandeniu. Nurijus, skubiai kreipkitės medicininės pagalbos ir parodykite pakuotę.

Sudedamosios dalys: >30% vanduo, 5-15% katijoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, <5%: 100% natūralūs kvapikliai levandų eteriniai aliejai(1), (limonenas(2), linalolis(2)), tokoferolis, sojų glicinas.  (1) iš ekologiškai užaugintų augalų (0,01% bendro kiekio), (2) natūraliai esantys eteriniuose aliejuose. (Sudėtyje yra linalolo, gali sukelti alerginę reakciją).

Plaunančios medžiagos augalinės kilmės. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Be fosfatų, EDTA ir naftos produktų. Perdirbama pakuotė. Dermatologiškai patikrintas. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis. Sertifikuotas ECOCERT.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija

1 Vienetas

Jums taip pat gali patikti