FOURMI verte Skystas skalbiklis 3l

07000011499
16,50 €

Nuo šiol galima suderinti ekologišką ir ekonomišką! FOURMI verte natūralus skalbiklis su levandų eteriniu aliejumi ir Marselio augaliniu muilu. Pakuotės užtenka 60 skalbimų. Sertifikuota ECOCERT „Greenlife“. Tinka veganams.

Kiekis

Su natūraliu levandų eteriniu aliejumi. Sudėtyje yra tradicinio Marselio muilo. Biologiškai suyranti formulė.

Ekologiškas skystas skalbiklis, skirtas skalbti visiems baltiems ir spalvotiems audiniams, rankomis ar mašina. Puikiai skalbia net ir žemoje temperatūroje.

Naudojimas: Vienas kamštelis=30 ml. Skalbiant naudokite nuo 30 iki 125 ml skalbiklio, priklausomai nuo skalbinių nešvarumo ir vandens kietumo. Saugant aplinką stenkitės skalbti pilną skalbimo mašiną, rinkitės žemesnes galimas temperatūras ir vadovaukitės priemonių dozavimo instrukcija.

Sudedamosios dalys: 5-15%: muilas, <5%: nejoninės ir anioninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, kalio sorbatas, 100% natūralios kvapiosios medžiagos (levandų eterinis aliejus) (linalolis).

98% visų sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, 12, rue de la Blanchardière 49300 Cholet, Prancūzija.

3 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Su Fourmi Verte mėgaukitės švariais gaiviai kvepiančiais namais ramia sąžine. Prancūziška kokybė bei ekologiškumo standartus atitinkantis ECOCERT ženklinimas užtikrina priemonių saugumą žmonėms ir gamtai. 99% ingredientų yra natūralios kilmės, priemonių sudėtyje – tik natūralūs eteriniai aliejai, nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos ir augaliniai ekstraktai, augantys kompanijai priklausančiose laukuose. Fourmi Verte garantuoja puikią kokybę ir prieinamą kainą!
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti