Sodasan skystas skalbiklis spalvotiems audiniams 1,5 l
  • Sodasan skystas skalbiklis spalvotiems audiniams 1,5 l

Sodasan skystas skalbiklis spalvotiems audiniams 1,5 l

7000003723
8,50 €

Sodasan skystas skalbiklis spalvotiems audiniams skirtas švelniam spalvotų audinių plovimui ir tinka visiems spalvotiems drabužiams išskyrus vilną ir šilką. Galima naudoti skalbiant skalbimo mašinoje 30°C-95°C temperatūroje. Produktas ypač rekomenduojamas vaikų ir jautrią odą turinčių žmonių drabužių skalbimui. Pakanka 20 skalbimų, bekvapis, hipoalerginis. ECOCERT ir Certisys sertifikuota.

Kiekis

Šis skystas skalbiklis tinka visų tipų audiniams, išskyrus vilną ir natūralų šilką (vilnai ir šilkui naudoti Sodasan skalbiklį vilnos ir šilko audiniams). Tinka skalbti įvairios temperatūros vandenyje. Užtenka 20 skalbimų. Sertifikuota ECOCERT, testuota hipoalerginė priemonė, be enzimų, be GMO. Labiau užterštiems audiniams skalbti papildomai naudokite Sodasan deguoninį baliklį.

Skalbinių užterštumas

Dozavimas 4-5 kg skalbinių

 

Skalbiklio kiekis

Butelio

kamštelis

Skalbiklio išeiga skalbiniams

Lengvai nešvarūs

55 ml

1,5

122 kg

Vidutiniškai nešvarūs

75 ml

2

90 kg

Labai nešvarūs

110 ml

3

61 kg

Sudedamosios dalys: >30% vandens, natūralus augalinis muilas (anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos), <5% nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos iš cukraus, iminodisukcinatas, poliaspartatas, citratas, alkoholis (etanolis), eteriniai aliejai, kurių sudėtyje yra citralio ir d-limoneno.

Aktyviosios paviršiaus medžiagos yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Patekus ant odos nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

24 Prekės

Jums taip pat gali patikti