Sodasan skystas bekvapis skalbiklis spalvotiems audiniams 1,5 l
  • Sodasan skystas bekvapis skalbiklis spalvotiems audiniams 1,5 l

Sodasan skystas bekvapis skalbiklis spalvotiems audiniams jautriai odai 1,5 l

7000003724
9,95 €

Sodasan skystas bekvapis skalbiklis jautriai odai skirtas švelniam spalvotų audinių ir drabužių skalbimui. Tinka visiems spalvotiems drabužiams, išskyrus šilką ir vilną, naudojant skalbimo mašinose skalbti nuo 30° C iki 95° C. Produktas ypač rekomenduojamas vaikučių ir kūdikių drabužiams plauti, taip pat žmonėms, turintiems jautrią odą. Užtenka 20 skalbimų, bekvapis, sertifikuota ECOCERT.

Kiekis

Užtenka 20 skalbimų. Tinka skalbti 30-95°C temperatūros vandenyje. Visiems spalvotiems audiniams, išskyrus vilną ir natūralų šilką (vilnai ir šilkui naudoti Sodasan skalbiklį vilnos ir šilko audiniams). Šis bekvapis skalbiklis specialiai sukurtas tiems, kurie kenčia nuo alergijų savo jautriai odai. Novatoriška formulė su kruopščiai atrinktais augaliniais ingredientais efektyviai pašalina nešvarumus ir dėmes. Audinių spalvos išlieka ryškios net ir po daugelio plovmų. Išskirtinės odą tausojančios savybės buvo patvirtintos dermatologų. Įsisenėjusioms dėmėms papildomai naudokite Sodasan dėmių valiklį, o baltiems audiniams skalbti papildomai naudokite Sodasan deguoninį baliklį.

Dozavimas 4-5 kg skalbinių. 1 kamštelis = 40 ml skalbiklio.

Užterštumas/

vandens kietumas

Lengvai užteršti skalbiniai

Vidutiniškai užteršti skalbiniai

Stipriai užteršti skalbiniai

Minkštas vanduo

50 ml

70 ml

105 ml

Vidutinio kietumo vanduo

55 ml

75 ml

110 ml

Kietas vanduo

65 ml

85 ml

120 ml

Esant vidutinio kietumo ir kietam vandeniui, naudokite Sodasan vandens minkštiklį. Jis gali padėti sumažinti naudojamo skalbiklio kiekį, o skalbikliui leidžia veikti didžiausiu pajėgumu.

Sudedamosios dalys:30% ir daugiau vandens, 5% arba daugiau, bet mažiau kaip 15% augalinio muilo* (anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagos), nejoninės aktyviųjų paviršiaus medžiagų iš cukraus, citratas, soda, mažiau kaip 5% alkoholio (etanolio).

* - 10% sudedamųjų dalių yra iš ekologinių ūkių.

Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. PRARIJUS kreipkitės į gydytoją, jeigu pasijutote blogai. PATEKUS Į AKIS kruopščiai skalaukite dideliu kiekiu vandens keletą minučių. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jeigu lengva tai padaryti. Tęskite skalavimą. PATEKUS ANT ODOS: nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir muilo.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

21 Prekės

Jums taip pat gali patikti