• −20%
Sodasan skalbiamieji bekvapiai milteliai 1,2 kg
  • Sodasan skalbiamieji bekvapiai milteliai 1,2 kg

Sodasan skalbiamieji bekvapiai milteliai 1,2 kg

7000003726
10,50 €
8,40 € Sutaupote 20%

Sodasan skalbiamieji milteliai Comfort Sensitive švelniai skalbia, yra bekvapiai ir ypač rekomenduojami kūdikių bei jautrios odos žmonių drabužiams skalbti. Tinka visiems audiniams, kurie gali būti skalbiami 40° C - 95° C temperatūroje, išskyrus vilną ir natūralų šilką. Pakuotės užtenka 25 skalbimams. Dermatologiškai patikrinta, sertifikuota ECOCERT.

Kiekis

Skalbinių užterštumas

Dozavimas 4-5 kg skalbinių

 

Skalbiklio kiekis

Butelio

kamštelis

Skalbiklio išeiga skalbiniams

Lengvai nešvarūs

55 ml

1,5

122 kg

Vidutiniškai nešvarūs

75 ml

2

90 kg

Labai nešvarūs

110 ml

3

61 kg

Šis bekvapis skystas skalbiklis nedirgina jautrios odos ir tinka visų tipų audiniams, išskyrus vilną ir natūralų šilką (vilnai ir šilkui naudoti Sodasan skalbiklį vilnos ir šilko audiniams). Tinka skalbti įvairios temperatūros vandenyje. Užtenka 20 skalbimų. Sertifikuota ECOCERT, testuota hipoalerginė priemonė, be enzimų, be GMO. Labiau užterštiems audiniams skalbti papildomai naudokite Sodasan deguoninį baliklį.

Sudedamosios dalys: >30% vandens, natūralus augalinis muilas (anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos), <5% nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos iš cukraus, iminodisukcinatas, poliaspartatas, citratas, alkoholis (etanolis).

Aktyviosios paviršiaus medžiagos yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Patekus ant odos nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

14 Prekės

Jums taip pat gali patikti