• Trumpesnis galiojimas
  • −47%
Sodasan skalbiamieji milteliai spalvotiems audiniams 1,2 kg
  • Sodasan skalbiamieji milteliai spalvotiems audiniams 1,2 kg

Sodasan skalbimo milteliai spalvotiems audiniams 1,2 kg

7000003727
10,50 €
5,57 € Sutaupote 47%

Ryškioms audinių spalvoms! Sodasan skalbiamieji milteliai spalvotiems audiniams yra koncentruoti ir skirti skalbti mašina. Tinka visiems audiniams, kurie gali būti plaunami 40–95° C temperatūroje. Pakuotės pakaks 25 skalbimams. Dermatologiškai patikrinta. Sertifikuota ECOCERT.

Kiekis

Šie skalbiamieji milteliai tinka visų tipų audiniams, kuriuos galima skalbti karštesniame kaip 40ºC vandenyje, išskyrus vilną ir natūralų šilką (vilnai ir šilkui naudoti Sodasan skalbiklį vilnos ir šilko audiniams). Prieš skalbdami atkreipkite dėmesį į savo skalbiamų audinių priežiūros etiketes. Užtenka 25 skalbimams. Sertifikuota ECOCERT, testuota hipoelarginė priemonė, be enzimų, be GMO.

Atskiras dėmes galite dar efektyviau panaikinti, patepę jas Sodasan dėmių valikliu. Jeigu norite naudoti miltelius itin ekonomiškai, II-IV lygio kietumo vandeniui naudokite Sodasan vandens minkštiklį, o skalbiamųjų mitelių kiekį sumažinkite iki minimumo ir naudokite taip, lyg vanduo būtų I kietumo lygio.

Sudedamosios dalys: >30% natūralaus augalinio muilo; 15-30% natrio karbonato, 5-15% silikatų, 5-15% poliaspartato, 5-15% iminodisukcinato, <5% citrato, <5% eterinių aliejų, kuriuose yra citralio ir limoneno.

Aktyviosios paviršiaus medžiagos yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: dėmesio! Dirgina akis ir odą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo ant odos ir į akis. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Patekus ant odos nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

9 Prekės

Jums taip pat gali patikti