Attitude Eco-Friendly Laundry Softener Citrus Zest Skalbinių minkštiklis su citrusų žievelių aromatu 1 l

07000007839
7,99 €

Attitude hipoalerginis skalbinių minkštiklis su citrusų aromatu padarys Jūsų drabužius, patalynę, rankšluosčius minkštesniais ir gaiviai kvepiančiais! Efektyvus naudojant net ir vėsiame vandenyje. Vienos skalbinių minkštiklio pakuotės pakaks 40 skalbimų. Sertifikuota „EcoLogo“.

Kiekis

Skalauti skalbinius tiek skalbyklėmis, tiek rankomis. Minkština ir suteikia skalbiniams malonaus aromato, lengviau juos lyginti, skalbiniai mažiau elektrinasi.

Priemonė pagaminta naudojant hipoalergines, augalinės ir mineralinės kilmės ingredientus. Su natūraliomis apelsino žievelės kvapiosiomis medžiagomis. 

Galima naudoti ir šaltame vandenyje. Sertifikuota EcoLogo® - priemonė yra tvari ir suyranti. Tinka veganams.

Naudojimo būdas: priemonę dozuoti taip, kaip pavaizduota ant pakuotės bei atsižvelgti į drabužių etiketėse pateiktus skalbimo simbolius ir temperatūrų nuorodas. Nepilkite tiesiai ant skalbinių, kad išvengtumėte dėmių.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti priemonės pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: <5% cationic surfactants (dipalmitoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate), <5% non-ionic surfactants(caprylyl glucoside, myristyl glucoside). Sudėtyje taip pat yra: water, glycerin, camellia sinensis leaf (green tea/thé vert) extract, terpineol (citrus), decanal (citrus), allyl caproate (sweet fruit). 

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

11 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti