Rapunzel ekologiškas juodasis šokoladas su  90% kakavos 80 g
  • Rapunzel ekologiškas juodasis šokoladas su  90% kakavos 80 g

Rapunzel ekologiškas juodasis šokoladas su 90% kakavos 80 g

03000009967
2,95 €

Devyniasdešimt procentų Sąžiningos prekybos būdu gautos, aukščiausios kokybės kakavos, kuri suteikia šiam šokoladui intensyvaus skonio pojūtį. Kokoso žiedų cukrus pagardina subtiliu karamelės poskoniu. Idealus užkandis kai norisi ko nors saldaus.

Rapunzel šokoladai atstovauja geriausias Šveicarijos manufaktūrų tradicijas ir vertybes, Sąžiningos prekybos būdu gauti ingredientai yra iš ekologinių ūkių. Šalia to, kad jo sudėtyje tik rinktinės žaliavos, šis šokoladinis batonėlis pagamintas taip, kad pilnai atsiskleistų turtigas kakavos skonis, o kartu šokoladuskas išliktų vientisos, švelnios ir subtilios konsistencijos.

Kiekis

Aromatingas juodasis šokoladas, saldintas kokosų palmių žiedų cukrumi.

Sudedamosios dalys: kakavos masė*, kokosų palmių žiedų nektaras 8%, kakavos sviestas*, burboninė vanilė. 100% sudedamųjų dalių yra iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės). * – žaliavos gautos sąžiningos prekybos būdu iš Rapunzel HAND IN HAND partnerių. Gali būti sojų, pieno, įvairių riešutų pėdsakų.

100 g yra: energinės vertės 2430 kJ/ 589 kcal, riebalų 50 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 32 g, angliavandenių 14 g, iš kurių cukraus 7,2 g, skaidulinių medžiagų 15 g, baltymų 12 g, druskos 0,05 g.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija. 

16 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti