Comptoirs & Compagnies  Šluotinių sėklučių (manuka) medus 15+ IAA®* 250 g
  • Comptoirs & Compagnies  Šluotinių sėklučių (manuka) medus 15+ IAA®* 250 g
  • Comptoirs & Compagnies  Šluotinių sėklučių (manuka) medus 15+ IAA®* 250 g

Comptoirs & Compagnies Šluotinių sėklučių (manuka) medus 15+ IAA®* 250 g

03000006694
64,95 €
Greičiausiai pats vertingiausias sauldusis auksas pasaulyje - šluotinių sėklučių (manuka) medus. Vis labiau populiarėjantis šluotinių sėklučių (manuka), arba Naujosios Zelandijos arbatmedžio, medus garsėja savo unikaliomis savybėmis, kurios nuo kitų medaus rūšių skiriasi antibakteriniu neperoksidiniu poveikiu.
Kiekis
Paskutinė prekė

Šluotinis sėklutis, tos pačios rūšies augalas kaip ir arbatmedžio krūmas, auga Naujojoje Zelandijoje. Šluotinių sėklučių medus turi unikalių savybių, dėl kurių yra labai vertinamas vietinių tohunga ir maorių genčių, o garsas apie jo veiksmingumą sklinda vis plačiau ir Vakarų pasaulyje. Tačiau ne kiekvienas šluotinių sėklučių medus yra veiksmingas ir aktyvus. Šis yra aktyvus.

* – IAA moksliškai įrodytas manuka medaus aktyvumas ir veiksmingumas (nėra pesticidų).

Sudedamosios dalys: ekologiškai augintų šluotinių sėklučių medus (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Vartojimas: galima vartoti kasdien arba pagal poreikį. Tinkams tepti ant odos. Nevartoti kūdikiams iki 1 metų amžiaus ir medui alergiškiems žmonėms.

Gamintojas: Comptoirs & Compagnies 18, rue de la Touloubre 13 770 Venellles, Prancūzija.

Kilmės šalis: Naujoji Zelandija.

2 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Prancūzų kompanija Comptoirs & Compagnies jau daugiau nei 5 metus į Europą veža laukinių šluotinių sėklučių (kitaip dar žinomo kaip Naujosios Zelandijos arbatmedžio arba manuka) medų ir jo produktus. Šluotinių sėklučių medaus aktyvumas, nuo kurios ir priklauso medaus efektyvumas, matuojamas unikaliu manuka medaus faktoriumi (UMF® or IAA®). Šis aktyvumas sukeliamas ne peroksiko (kaip įprasto mums žinomo medaus), bet unikalių tik šiam medui būdingų savybių. Comptoirs & Compagnies medaus kokybė garantuojama ir gali būti patikrinta. Kompanija derina Naujosios Zelandijos vietinius Maori genties tradicines gydymo žinias su moderniomis moksliškai pagrįstomis žiniomis ir pateikia jas Vakarų pasauliui.

Jums taip pat gali patikti