Comptoirs & Compagnies Šluotinių sėklučių (manuka) medaus pastilės IAA®* 10+ 12 vnt., 54 g (sudėtyje yra 30% medaus)
  • Comptoirs & Compagnies Šluotinių sėklučių (manuka) medaus pastilės IAA®* 10+ 12 vnt., 54 g (sudėtyje yra 30% medaus)
  • Comptoirs & Compagnies Šluotinių sėklučių (manuka) medaus pastilės IAA®* 10+ 12 vnt., 54 g (sudėtyje yra 30% medaus)

Comptoirs & Compagnies Šluotinių sėklučių (manuka) medaus pastilės IAA®* 10+ 12 vnt., 66 g

03000006348
6,95 €

Šluotinių sėklučių (manuka) medus žinoma pasaulyje dėl savo neperoksidinio aktyvumo savybių. Šluotinių sėklučių (manuka) medaus unikalus faktorius (IAA® arba UMF®) garantuoja medaus efektyvumą, patvirtintą laboratorijoje. Šiuose saldainiuose yra 30% vertingojo šluotinių sėklučių (manuka) medaus su IAA® 10+.

Kiekis

Šluotinis sėklutis, tos pačios rūšies augalas kaip ir arbatmedžio krūmas, auga Naujojoje Zelandijoje. Šluotinių sėklučių medus turi unikalių savybių, dėl kurių yra labai vertinamas vietinių tohunga ir maorių genčių, o garsas apie jo veiksmingumą sklinda vis plačiau ir Vakarų pasaulyje. Tačiau ne kiekvienas šluotinių sėklučių medus yra veiksmingas ir aktyvus. Šis yra aktyvus.

* – IAA moksliškai įrodytas manuka medaus aktyvumas ir veiksmingumas (nėra pesticidų).

Turite teisę teirautis garantijų. Unikalus manuka medaus aktyvumas dar vadinamas ne peroksidiniu aktyvumu. Jis aktyvus tik in vivo (organizmo viduje). IAA simbolis, kuriuo ženklinami visi Comptoirs & Compagnies produktai, garantuoja ne peroksidinį aktyvumą, kuris yra moksliškai nustatytas ir pamatuotas. Unikalų medaus aktyvumą galite pasitikrinti čia: www.comptoirsetcompagnies.com

Sudedamosios dalys: ekologiškas cukranendrių cukrus, manuka medus IAA10+ (30%), ekologiškas kukurūzų gliukozės sirupas.

Vartojimas: čiulpkite 3-5 pastiles per dieną arba daugiau, priklausomai nuo poreikio. Nevartoti kūdikiams iki 1 metų amžiaus ir medui alergiškiems žmonėms.

100 g yra: energinės vertės 388 kcal/ 1649 kJ, riebalų 0,4 g, iš kurių sočiųjų riebalų 0,2 g, angliavandenių 96,1 g, iš kurių cukraus 85,6 g, baltymų <0,5 g, druskos 0,03 g.

Gamintojas: Comptoirs & Compagnies 18, rue de la Touloubre 13 770 Venellles, Prancūzija.

3 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Prancūzų kompanija Comptoirs & Compagnies jau daugiau nei 5 metus į Europą veža laukinių šluotinių sėklučių (kitaip dar žinomo kaip Naujosios Zelandijos arbatmedžio arba manuka) medų ir jo produktus. Šluotinių sėklučių medaus aktyvumas, nuo kurios ir priklauso medaus efektyvumas, matuojamas unikaliu manuka medaus faktoriumi (UMF® or IAA®). Šis aktyvumas sukeliamas ne peroksiko (kaip įprasto mums žinomo medaus), bet unikalių tik šiam medui būdingų savybių. Comptoirs & Compagnies medaus kokybė garantuojama ir gali būti patikrinta. Kompanija derina Naujosios Zelandijos vietinius Maori genties tradicines gydymo žinias su moderniomis moksliškai pagrįstomis žiniomis ir pateikia jas Vakarų pasauliui.

Jums taip pat gali patikti