Attitude Baby Leaves™ hipoalerginės vonios putos ir prausiklis su  kriaušių aromatu 473 ml
  • Attitude Baby Leaves™ hipoalerginės vonios putos ir prausiklis su  kriaušių aromatu 473 ml

Attitude Baby Leaves™ hipoalerginės vonios putos ir prausiklis su kriaušių aromatu 473 ml

01000011038
10,95 €

Attitude Baby Leaves hipoalerginės vonios putos ir prausiklis tinka abiem atvejais - ir kai reikia nuprausti mažylį, ir kai norisi sukurti taip mėgstamą putų debesį žaidžiant vonioje. Švelnaus, gaivinančio kriaušių kvapo natūralus prausiklis itin švelniai prausia odą. Jo sudėtyje tik kruopščiai atrinkti hipoalerginiai, natūralūs ingredientai.

Kiekis

Priemonė praturtinta mėlynių lapelių ekstraktu, žinomu dėl savo raminamųjų bei kūdikio odelę tausojančių savybių.

Naudojimas: norėdami pasidaryti putų vonią, pilkite po tekančiu vandeniu. Norėdami nuplauti odą ar plaukučius, nedidelį kiekį priemonės išspauskite ant delnų arba sudrėkinto rankšluostėlio. Tuomet įmasažuokite į odą ir plaukučius. Gerai nuskalaukite vandeniu. TIK IŠORINIAM NAUDOJIMUI.

Sudedamosios dalys: Aqua, sodium coco-sulfate, coco-glucoside, glycerin, sodium cocoyl isethionate, sodium chloride, citric acid, glyceryl oleate, sodium benzoate, potassium sorbate, vaccinium angustifolium (blueberry / bleuet) leaf extract, moringa oleifera seed extract, maltodextrin, cyamopsis tetragonoba (guar) gum, gamma-undecalactone (sweet fruit), ethyl acetate (pear).

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

7 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti