• −20%
Attitude Baby Purškiamas vaikiškas plaukų kondicionierius su arbūzų ir kokosų aromatu 240 ml
  • Attitude Baby Purškiamas vaikiškas plaukų kondicionierius su arbūzų ir kokosų aromatu 240 ml

Attitude Baby Purškiamas vaikiškas plaukų kondicionierius su arbūzų ir kokosų aromatu 240 ml

01000011438
8,50 €
6,80 € Sutaupote 20%

Kvapnusis sultingų arbūzų ir saldžių kokosų kvapo Attitude Baby purškiamas plaukų kondicionierius vaikams nuteiks maloniai ir žaismingai. Sukurtas specialiai palengvinti besiveliančių plaukų iššukavimą. Hipoalerginis, dermatološkai patikrintas. Kondicionieriaus ingredientai sumažina nešvarumų prikibimą prie plaukų.

Kiekis
Paskutinė prekė

Kad šukavimasis taptų malonesnis! Natūrali ir hipoalerginė formulė specialiai sukurta, kad išlaisvintų pasišiaušusius plaukus. Vertingoje formulėje yra mėlynių lapelių ir burokėlių eksraktų, garsėjančių savo antioksidacinėmis savybėmis, padedančių apsaugoti ir palaikyti mažųjų šeimos narių plaukučius švelnius ir lengvai modeliuojamus.

Naudojimas: prieš naudojimą gerai sukratykite. Purkškite ant drėgnų arba sausų plaukų ir švelniai iššukuokite. Leiskite įsigerti ir modeliuokite įprastai.

Sudedamosios dalys: Aqua/water/eau, glycerin, shea butter glycerides, PCA glyceryl oleate, sodium benzoate, potassium sorbate, hydrolyzed corn starch, beta vulgaris (beet) root extract, vaccinium angustifolium (bleuet) leaf extract, maltodextrin, moringa oleifera seed extract, citric acid, triethyl citrate, decanal (fruit), dimethyl heptenal (fruit), gamma-nonalactone (coconut).

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

Importuotojas ES: BIO SPEKTRA, 231 Rue Saint-Honoré, Paryžius, Prancūzija, 75001, tel. +33 177 75 97 03.

2 Prekės

Jums taip pat gali patikti