Attitude Baby Purškiamas vaikiškas plaukų kondicionierius su arbūzų ir kokosų aromatu 240 ml
  • Attitude Baby Purškiamas vaikiškas plaukų kondicionierius su arbūzų ir kokosų aromatu 240 ml

Attitude Little Leaves™ Purškiamas vaikiškas plaukų kondicionierius su arbūzų ir kokosų aromatu 240 ml

01000011438
7,95 €

Kvapnusis sultingų arbūzų ir saldžių kokosų kvapo Attitude Baby purškiamas plaukų kondicionierius vaikams nuteiks maloniai ir žaismingai. Sukurtas specialiai palengvinti besiveliančių plaukų iššukavimą. Hipoalerginis, dermatološkai patikrintas. Kondicionieriaus ingredientai sumažina nešvarumų prikibimą prie plaukų.

Kiekis

Kad šukavimasis taptų malonesnis! Natūrali ir hipoalerginė formulė specialiai sukurta, kad išlaisvintų pasišiaušusius plaukus. Vertingoje formulėje yra mėlynių lapelių ir burokėlių eksraktų, garsėjančių savo antioksidacinėmis savybėmis, padedančių apsaugoti ir palaikyti mažųjų šeimos narių plaukučius švelnius ir lengvai modeliuojamus.

Naudojimas: prieš naudojimą gerai sukratykite. Purkškite ant drėgnų arba sausų plaukų ir švelniai iššukuokite. Leiskite įsigerti ir modeliuokite įprastai.

Sudedamosios dalys: Aqua/water/eau, glycerin, shea butter glycerides, PCA glyceryl oleate, sodium benzoate, potassium sorbate, hydrolyzed corn starch, beta vulgaris (beet) root extract, vaccinium angustifolium (bleuet) leaf extract, maltodextrin, moringa oleifera seed extract, citric acid, triethyl citrate, decanal (fruit), dimethyl heptenal (fruit), gamma-nonalactone (coconut).

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

7 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti