Antipodes®  Odą šviesinantis gelinis veido prausiklis Juliet 200 ml
  • Antipodes®  Odą šviesinantis gelinis veido prausiklis Juliet 200 ml
  • Antipodes®  Odą šviesinantis gelinis veido prausiklis Juliet 200 ml
  • Antipodes®  Odą šviesinantis gelinis veido prausiklis Juliet 200 ml

Antipodes® Odą šviesinantis gelinis veido prausiklis Juliet 200 ml

01000010005
33,95 €

Tegul Jūsų oda skaisčiai švyti su Naujosios Zelandijos gamtos turtais ir Antipodes® odą šviesinančiu geliniu veido prausikliu Juliet! Odos atspalvį gerinantis gelis lengvai putoja ir giliai valo bei puoselėja odą su kivi ekstraktu, manuka medumi bei antioksidantais iš Vinanza® vynuogių .

Kiekis
Paskutinė prekė

Naujosios Zelandijos supervaisiai kiviai ir gyvybingosios kinrožės skaistina, valo odą ir mažina bėrimus. Su uždegimais kovojantis aktyvusis manuka medus ir antioksidantas Vinanza Grape & Kiwi sudaro idealią porą, padedančią sumažinti odos sebumo gamybą ir sugrąžinančią jai pusiausvyrą. Su tyru augalų aromatu iš žalių obuolių ir kardamonų.

Kasdienis ritualas: sudrėkinkite veido ir kaklo odą, tuomet įmasažuokite gelį į odą tiesiais judesiais į viršų. Papildomą dėmesį skirkite bėrimų paveiktai odai. Naudokite ryte ir vakare, prieš purškiant mėgstamą Antipodes toniką ir tepant serumą bei kremą. Tinkamas daugelio būklių odai, itin rekomenduojamas normaliai, riebiai ir išbertai odai.

Sudedamosios dalys: Waiwera© Artesian Water, decyl glucoside, glycerine, coco-glucoside, glyceryl oleate, Vitis vinifera (Vinanza Grape) seed extract, Actinidia deliciosa (Vinanza Kiwi) fruit extract, xanthan gum, citric acid, Amigel (sclerotium gum), gluconolactone, sodium benzoate, Vitis vinifera (Vinanza Grape) seed extract, Ribes nigrum (blackcurrant) seed extract, Rubus ursinus (boysenberry) seed extract, Actinidia deliciosa (Vinanza Kiwi) fruit extract, sodium citrate, potassium sorbate, bisabolol, sodium hydroxymethyglycinate, Simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, Persea gratissima (avocado pear) oil, Hibiscus sabdariffa (hibiscus) flower extract, Actinidia deliciosa (Vinanza Kiwi) fruit extract, Leptospermum scoparium (mel) manuka honey. Fragrance of green apple and cardamon: cinnamal, citral, d-Limonene.

Gamintojas Antipodes Nature, PO Box 888, Wellington, Naujoji Zelandija.

2 Prekės

Jums taip pat gali patikti