Antipodes®  Švelnus veido šveitiklis Reincarnation 75 ml
  • Antipodes®  Švelnus veido šveitiklis Reincarnation 75 ml
  • Antipodes®  Švelnus veido šveitiklis Reincarnation 75 ml
  • Antipodes®  Švelnus veido šveitiklis Reincarnation 75 ml

Antipodes® Švelnus veido šveitiklis Reincarnation 75 ml

01000009773
30,95 €

Jūsų ypatingai, švelniai veido procedūrai su Naujosios Zelandijos gamtos turtais! Leiskite odai agimti iš naujo - saugantis avokadų aliejus, raminančios medetkos ir ypatingas aromatas iš kedro medžio ir saldžiųjų apelsinų eterinių aliejų. Antipodes® švelnus veido šveitiklis Reincarnation.

Kiekis
Paskutinė prekė

Gaiviai, tarsi iš naujo gimusiai odai. Avokadų aliejus ir simondsijų vaško dalelės suriša ir pakelia negyvas odos ląsteles, kurias belieka nuplauti vandeniu. Terapiškai veikiantis medetkų žiedlapių aliejus ir morkų sėklų ekstraktas skaistina ir atgaivina streso paveiktos odos paviršių. Su tyru augalų aromatu iš kedrų ir saldžiųjų apelsinų.

Kasdienis ritualas: kiekvieną rytą ar pagal poreikį įmasažuokite priemonę į sudrėkintą veido odą. Nuplaukite švariu šiltu vandeniu. Tinkamas daugelio būklių odai.

Sudedamosios dalys: Waiwera© Artesian Water, Prunus armeniaca (apricot) kernel oil, glycerine, cetearyl glucoside, cetearyl alcohol, titanium dioxide, Persea gratissima (avocado pear) oil, glyceryl stearate, Simmondsia chinensis (jojoba) esters, cetearyl alcohol, kaolin, Calendula officinalis (calendula/marigold) flower oil, dehydroacetic acid, benzyl alcohol, Daucus carota (carrot) seed oil, tocopherol (Vitamin E), Helianthus annuus (sunflower) seed oil, Vitis vinifera (Vinanza Grape) seed extract. fragrance of cedarwood and sweet orange: citral, citronellol, d-Limonene, geraniol, linalool.

Gamintojas Antipodes Nature, PO Box 888, Wellington, Naujoji Zelandija.

2 Prekės

Jums taip pat gali patikti