Dr. Hauschka Akių makiažo valiklis 75 ml
  • Dr. Hauschka Akių makiažo valiklis 75 ml
  • Dr. Hauschka Akių makiažo valiklis 75 ml

Dr. Hauschka Akių makiažo valiklis 75 ml

420003627
23,00 €

Sukurtas su rožių vandeniu ir vaistažolių ekstraktais iš akišveičių bei pankolių, Dr. Hauschka akių makiažo valiklis harmonizuoja ir nuramina jautrią, lengvai pažeidžiamą akių srities odą. Vertingi aliejai iš sezamų ir saulėgrąžų sėklų atstato odos natūralią hidrolipidinę plėvelę, tuo pat metu puoselėdami blakstienas ir antakius.

Kiekis

Dr. Hauschka akių makiažo dvifazė formulė su rožių vandeniu, vaistažolių ekstraktais ir maitinamaisiais aliejais yra itin efektyvi ir švelni vienu metu. Aliejaus pagrindo sluoksnis padeda pašalinti makiažą nuo akių vokių ir gali nuvalyti net ir tvirtai besilaikantį vandeniui atsparų makiažą. Vandens pagrindo fazė pašalina visą vandenyje tirpų makiažą ir perteklinius riebalus, nepalikdama riebios plėvelės. Sukurtas jautriai akių srities odai. Testuotas oftalmologų.

Naudojimas: prieš naudojimą sukratykite, kad aliejinė ir vandens fazės susijungtų. Sudrėkinkite vatos diskelį ir švelniai valykite akis, judėdami link išorės. Jeigu reikia, galite trumpam palikti vatelę ant akių, kad valiklis stipriau veiktų. Po to naudokite Dr. Hauschka raminamąjį valomąjį pienelį likusiam veido makiažui ir nešvarumams nuvalyti.

Sudedamosios dalys: Water (Aqua), Sesamum Indicum (Sesame) Oil, Glycerin, Alcohol, Rose Water, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Chloride (Salt), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil (sulfate), Foeniculum Vulgare (Fennel) Extract, Euphrasia Officinalis (Eyebright) Extract, Essential Oils, Trisodium Citrate, Xanthan Gum.

Gamintojas WALA Heilmittel GmbH, 7305 Bad Boll/Eckwälden, Vokietija.

14 Prekės

Jums taip pat gali patikti