Rapunzel kokoso riešutų sviestas 215 g
  • Rapunzel kokoso riešutų sviestas 215 g

Rapunzel kokoso riešutų sviestas 215 g

03000008169
5,95 €

100% kokosų skonio - sumaltas iki vientisos masės baltasis kokoso vidus bus puikus pagalbininkas virtuvėje bet kuriam patiekalui paskaninti. Rapunzel kokoso riešutų sviestas - tai ir kokoso minkštimas ir natūraliai likęs aliejus. Kadangi nėra jokių papildomų priedų - kietosios dalelės gali atsiskirti, jei temperatūra pakyla virš 25°C. Laikykite šaldytuve, o jei norisi mikštesnio kremo - kiek pašildykite karšto vandens vonelėje.

Kiekis
Paskutinė prekė

100% grynas kokosų skonis. Pagaminta iš sumalto kokoso riešutų minkštimo. Tirpsta ir skystėja prie 25°C. Nuostabiai aromatingas ir gardus priedas Jūsų košėms, kokteiliams, desertams, sriuboms, padažams.

Sudedamosios dalys: 100% kokoso riešutai*. * – ekologiškai auginta (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 2893 kJ/ 702 kcal, riebalų 68,5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 64,5 g, angliavandenių 8,5 g, iš kurių cukraus 7,2 g, skaidulinių medžiagų 11,2 g, baltymų 7 g, druskos <0,075 g.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. 

1 Vienetas

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti