Rapunzel migdolų sviestas 250 g

03000007056
10,95 €

Vartokite kaip užtepėlę ant duonos, taip pat daržovių patiekalams, padažams, užpilams, saldiems patiekalams – migdolų sviestas gali būti vartojamas labai įvairiai. Jis gausus magnio, kalcio ir vitamino E. Tinka veganams. Rapunzel jau 35 metus garsėja savo riešutų kremais ir sviestais. Migdolai iš pradžių yra paskrudinami karšto oro srovėmis, dėl ko jie išlaiko visą jiems būdingą intensyvų aromatą ir skonį. Šiame svieste nėra jokių priedų, tai tik ekologiškai auginti migdolai. Malimo metu iš jų natūraliai išsiskiria aliejus, kuris gali susisluoksniuoti – išmaišykite ir mėgaukitės.

Kiekis

Sudedamosios dalys: migdolai 100% iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės). Gali būti žemės riešutų, lubinų, laktozės, sezamų sėklų pėdsakų.

100 g yra: energinės vertės 2680 kJ/ 649 kcal, riebalų 57,4 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 5,5 g, angliavandenių 5 g, iš kurių cukraus 3,9 g, skaidulinių medžiagų 9,3 g, baltymų 23,4 g,  druskos <0,01 g, kalcio 295 mg (37%*), magnio 236 mg (63%*), geležies 4,1 mg (29%*),  vitamino E 17 mg (142%*). * – referencinės maistinės vertės. 

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija.

3 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti