Rapunzel žemės riešutų kremas su karamele 250 g

03000005867
4,95 €

Minkštas, burnoje tirpstantis kremas su šviežiai skrudintais, kvapniais žemės riešutais, o kartu ir minkštos, saldžios karamelės skoniu. Skanaukite pusryčiams!

Kiekis

Kiekvienas Rapunzel riešutų sviestas pasakoja ilgametę istoriją. Jau 40 metų Rapunzel garsėja savo ekologiškais riešutų sviestais, kurie vilioja savo šviežiai skrudintų riešutų aromatu ir fantastiškai sodriu skoniu.

Sudedamosios dalys: žemės riešutai* 41,4%, nerafinuotas cukranendrių cukrus Cristallino* 26,4%, nehidrinti alyvpalmių riebalai*, nugriebto pieno milteliai* 9,85%, valyto sviesto riebalai* 4,85%, mažesnio riebumo kakavos milteliai*, daug oleino rūgšties turintis saulėgrąžų aliejus*, burboninė vanilė*, jūros druska. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės). Gali būti riešutų ir sezamų sėklų pėdsakų.

100 g yra: energinės vertės 2395 kJ/ 576 kcal, riebalų 39,4 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 12 g, angliavandenių 35,5 g, iš kurių cukraus 32,1 g, skaidulinių medžiagų 6 g, baltymų 16,8 g, druskos <0,29 g,

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija.

8 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti