Rapunzel ekologiškas kokosų ir migdolų riešutų sviestas su datulėmis 250 g
  • Rapunzel ekologiškas kokosų ir migdolų riešutų sviestas su datulėmis 250 g

Rapunzel ekologiškas kokosų ir migdolų riešutų sviestas su datulėmis 250 g

03000010156
8,95 €

Šioje saldžioje riešutų užtepėlėje dera egzotiški kokosai, aromatingi skrudinti migdolai ir švelnus datulių saldumas. Kreminiame riešutų svieste nėra pridėtinio cukraus ar pridėtinių riebalų. Kambario temperatūroje šis sviestas bus tepamos konsistencijos, o aplinkos temperatūrai viršijant 23ºC, bus kone skystas. Laikant šaldytuve sviestas bus kietas, taigi vartokite tokios konsistencijos, kokią mėgstate.

Kiekis

Sudedamosios dalys: kokosai* 40%, migdolai* 40%, datulės* 20%. Gali būti žemės riešutų, lubinų, pieno, sezamų sėklų pėdsakų. * – iš ekologinių ūkių, sertifikato nr. žr. ant pakuotės.

100 g yra: energinės vertės 2496 kJ/ 603 kcal, riebalų 50 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 27 g, angliavandenių 21 g, iš kurių cukraus 18 g, skaidulinių medžiagų 12 g, baltymų 12 g, druskos 0,04 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

3 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti