Logona Lavaerde Baltojo molio (kaolino) milteliai, 150 g
  • Logona Lavaerde Baltojo molio (kaolino) milteliai, 150 g

Logona Lavaerde Baltojo molio (kaolino) milteliai, 150 g

1000002562
8,50 €

Kaolino baltojo molio milteliai rekomenduojami jautrios, sausos odos priežiūrai. Jie gali tapti itin švelniu, neputojančiu prausikliu kūnui ir plaukams ar veido kauke. Nepažeidžia nei apsauginės odos plėvelės, nei odos pH. Idealiai tinka plauti ir suteikti apimties ploniems plaukams.

Kiekis

Baltojo molio - kaolino - milteliai dar kitaip žinomi kaip Kinijos molis. Sudėtyje visiškai neturi geležies, yra itin smulkus ir švelnus. Suteikia labai švelnų valomąjį poveikį - sumaišius su vandeniu, molio milteliai suriša visų tipų nešvarumus ir padeda juos lengviau pašalinti. Logona baltojo molio kaolino miltelių sudėtyje nėra jokių papildomų priedų, jie rekomenduojami jautriai, sausai, problematiškai odai ir ploniems plaukams.

Naudokite kaip priedą namuose gaminamai kosmetikai: įsidėkite molio į naudojamą plaukų šampūną, pasigaminkite kaukę veidui įsilašinant tinkamo eterinio aliejaus ar pasigaminkite švelnų kūno prausiklį.

Sudedamosios dalys: Kaolin, Montmorillonite.

Gamintojas: LOGONA Naturkosmetik Hans Hansel GmbH, zur Krauterwiese, 31020 Salzhemmendorf, Vokietija.

6 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Logona kosmetika atitinka griežtus BDIH ir Natrue reikalavimus, keliamus natūraliai ir ekologiškai kosmetikai. Kosmetikos sudėtyje nėra sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų, taip pat parafino aliejų ar kitų žaliavų iš naftos produktų. Logona kosmetika pagaminta iš ekologiniuose ūkiuose išaugintų augalų aliejų ir ekstraktų. Visi produktai patikrinti dermatologiškai, todėl oda gerai toleruoja. Produktai tinka veganams ir yra be gliuteno. LOGOCOS Naturkosmetik: inovatyvi kompanija su ilga istorija ir dar daugiau ateities planų. Ji artimai bendradarbiauja su gamta, ją tausoja ir dėkoja jai. Jau daugiau nei 40 metų gyvuojantis kompanija vartotojams siūlo itin aukštos kokybės ekologiškus produktus.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti