Comptoirs & Compagnies Stiprinamasis kremas su manukos medumi, IAA® 10+, 40 ml
  • Comptoirs & Compagnies Stiprinamasis kremas su manukos medumi, IAA® 10+, 40 ml
  • Comptoirs & Compagnies Stiprinamasis kremas su manukos medumi, IAA® 10+, 40 ml

Comptoirs & Compagnies Stiprinamasis kremas su manukos medumi, IAA® 10+, 40 ml

01000006349
11,95 €

Atkuria sausą, pažeistą odą. Tinka naudoti lengviems nudegimams ir įbrėžmams.

Šluotinių sėklučiių (angl. manuka) medus vienintelis medus pasaulyje žinomas dėl neperoksidinio savo aktyvumo. Unikalus manuka medaus fakturius (IAA ® arba UMF ®) garantuoja laboratoriškai patikrinto medaus efektyvumą. Šis regeneruojamasis, atkuriamasis kremas savo sudėtyje turi 40% vertingojo šluotinių sėklučių (manuka) medaus, kurio aktyvumas IAA® 10+.

Kiekis
Paskutinė prekė

Manukos krūmas, tos pačios rūšies augalas kaip ir arbatmedžio krūmas, auga Naujojoje Zelandijoje. Manukos medus turi unikalių gydomųjų savybių, dėl kurių labai vertinamas ne tik vietinų Tohunga ir maorių genčių, bet ir pripažįstamas jo veiksmingumas šiuolaikinėje medicinoje.

Tačiau ne kiekvienas manukos medus yra veiksmingas ir aktyvus. Šis aktyvus.

* – IAA moksliškai įrodytas manukos medaus aktyvumas ir veiksmingumas (nėra pesticidų).

Indikacijos: sausai, pažeistai odai, dirbtiniams odos paviršiaus pažeidimams (lengviems nudegimams, įdrėskimams).

Naudojimas: tepkite ant švarios odos 2 kartus per dieną arba dažniau pagal poreikį. Tik išoriniam vartojimui. Venkite patekimo į akis. Saugokite nuo šilumos šaltinio.

Sudedamosios dalys: Mel, aqua, simmondsia chinensis seed oil *, butyrospermum parkii butter *, macadamia integrifolia seed oil *, glyceryl stearate, squalane, sodium stearoyl glutamate, levulinic acid, phenethyl alcohol, xanthan gum, bisabolol, glycerin, sodium levopherolulinate, tocopherolulinate, tocopherolulinate citric acid.

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

100% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės

20% sudedamųjų dalių yra sertifikuotos ekologiškos

Gamintojas: Comptoirs & Compagnies 18, rue de la Touloubre 13 770 Venellles, Prancūzija.

1 Vienetas

Savybės

Apie gamintoją Prancūzų kompanija Comptoirs & Compagnies jau daugiau nei 5 metus į Europą veža laukinių šluotinių sėklučių (kitaip dar žinomo kaip Naujosios Zelandijos arbatmedžio arba manuka) medų ir jo produktus. Šluotinių sėklučių medaus aktyvumas, nuo kurios ir priklauso medaus efektyvumas, matuojamas unikaliu manuka medaus faktoriumi (UMF® or IAA®). Šis aktyvumas sukeliamas ne peroksiko (kaip įprasto mums žinomo medaus), bet unikalių tik šiam medui būdingų savybių. Comptoirs & Compagnies medaus kokybė garantuojama ir gali būti patikrinta. Kompanija derina Naujosios Zelandijos vietinius Maori genties tradicines gydymo žinias su moderniomis moksliškai pagrįstomis žiniomis ir pateikia jas Vakarų pasauliui.

Jums taip pat gali patikti