Dr. Hauschka valomoji molio kaukė, stikliniame indelyje, 90 g
  • Dr. Hauschka valomoji molio kaukė, stikliniame indelyje, 90 g
  • Dr. Hauschka valomoji molio kaukė, stikliniame indelyje, 90 g

Dr. Hauschka Valomoji molio kaukė, stikliniame indelyje, 90 g

429000013
30,45 €

Dr. Hauschka valomoji molio kaukė giliai valo, pagyvina odą, mažina poras ir tinka bet kokiai odos būklei. Giliai išvalo odą ir paruošia ją kitam žingsniui - kreminei kaukei. Sudėtyje esantys molis, hamamelių ekstraktas - intensyviai valo ir suteikia gyvybės impulsą. Tai apsaugo nuo inkštirų susidarymo, bėrimo ir mažina paraudimą.

Kiekis
Šiuo metu neturime


Tinkama įvairios būklės odai, tačiau ypač – riebiai ir dėmėtai. Smulkiai sumaltas mineralinis molis yra sumaišytas su nasturčių ir hamamelių ekstraktais, siekiant gilaus valomojo poveikio. Nešvarumai ir odos išskyros yra ištraukiami į paviršių, pastebimai sumažėja inkštirų bei dėmių.

Naudojimas: po Dr. Hauschka garinės vonelės veidui užsitepkite šios kaukės. Tiesiog sumaišykite molio miltelius su vandeniu iki kreminės konstistencijos. Galite įpurkšti kelis lašus Dr. Hauschka toniko bei įspausti Jūsų pamėgto Dr. Hauschka kremo. Laikykite ant odos iki 15 min, nuplaukite šiltu vandeniu.

Sudedamosios dalys: Loess, Tropaeolum Majus Flower/Leaf/Stem Extract, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf Extract, Zea Mays Starch.

Gamintojas: WALA Heilmittel GmbH, 7305 Bad Boll/Eckwälden, Vokietija.

Jums taip pat gali patikti