Attitude Eco Cleaner Daily Shower Kasdienis dušo kabinų valiklis apelsinų žievelių kvapo, 800 ml

07000000242
6,95 €
Natūralus Attitude dušo kabinų valiklis yra gaivaus apelsinų žievelės kvapo. Jis specialiai sukurtas pašalinti muilo nuosėdas nuo vonios ar dušo paviršių be papildomo nuskalavimo ar šveitimo. Taip pat neleidžia nuosėdoms greitai vėl atsirasti. Attitude rūpinasi aplinka - valiklis yra hipoalerginis, sertifikuotas „EcoLogo“, neutralus CO2.
Kiekis

Dušo kabinų paviršių (keramikos, stiklo, plastiko) valymui ir priežiūrai.

Pagaminta su natrio citratu - veiksmingu šalinant muilo likučius ir siekiant užkirsti kelią pakartotiniam greitam nešvarumų susidarymui. Priemonė pagaminta su saponinais - natūraliomis paviršiaus aktyviosiomis medžiagomis. Hipoalerginė priemonė, patikrinta dermatologų, tinka turint jautrią odą. Pagaminta iš augalinės ir mineralinės kilmės ingredientų, be žalingų konservantų. Natūralaus citrusų aromato. Sertifikuota EcoLogo® kaip tvari ir suyranti namų priežiūros priemonė. 

Tinka veganams.

Naudojimo būdas: Užpurkšti valiklį ant drėgno paviršiaus. Nuvalyti nereikia. Jei paviršius labai nešvarus, galima pavalyti šluoste.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: <5% non-ionic surfactants (caprylyl glucoside, myristyl glucoside). Sudėtyje taip pat yra: water, sodium gluconate, propanediol, citric acid, saponins, terpineol (citrus), decanal (citrus), allyl heptanoate (sweet fruit).

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

10 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti