Attitude Eco Cleaner Bathroom Purškiamasis vonios valiklis su apelsinų žievelių aromatu 800 ml

07000000241
6,95 €
Natūralus, gaivaus citrusų kvapo, Attitude valiklis voniai sukurtas specialiai muilo likučiams, kalkių nuosėmos ir kitiems nešvarumams pašalinti nuo plytelių, vonios, dušo užuolaidų, dušo kabinos, tuoleto reikmenų, lauko baldų ir virtuvės paviršių. Attitude rūpinasi aplinka - valiklis yra hipoalerginis, sertifikuotas „EcoLogo“, neutralus CO2.
Kiekis

Vonios patalpų (plytelių, vonios, vonios užuolaidų, dušo kabinos sienų, klozeto), taip pat lauko baldų ir virtuvės paviršių valymui ir priežiūrai. Šalina muilo, purvo, kalkių nuosėdas.

Priemonė pagaminta su saponinais - natūraliomis paviršiaus aktyviosiomis medžiagomis. Sudėtyje tik natūralios kvapiosios medžiagos. Pagaminta iš hipoalerginių, augalinės kilmės ingredientų. Sertifikuota EcoLogo® kaip tvari ir suyranti namų priežiūros priemonė. 

Tinka veganams.

Naudojimo būdas: Užpurkšti valiklį ant paviršiaus, po 5-10 min nuplauti vandeniu. Jei nešvarumai įsisenėję arba paviršius labai nešvarus, po 15-20 min lengvai pašveisti šepečiu ir nuplauti vandeniu.

Sudedamosios dalys: vanduo, citrinų rūgštis, karpililo gliukozidas, miristilo gliukozidas, alkoholis, terpineolis (natūralus citrusų aromatas), etileno brasilatas (natūralus žolelių aromatas), alilo kaproatas (natūralus saldžių vaisių aromatas).

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

8 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti