EDL NATURE, Ekologiškas purškiamas valiklis voniai, 500ml
  • EDL NATURE, Ekologiškas purškiamas valiklis voniai, 500ml

Etamine du Lys Nature Ekologiškas purškiamas valiklis voniai, 500ml

07000001215
7,95 €
Ne tik higieniškai bet ir ekologiškai švarai užtikrinti - Etamine du Lys ekologiškas vonios valiklis su augalinėmis plaunamosiomis medžiagomis. Valiklis skirtas muilo nuosėdoms, kalkėms, riebalinėms dėmėms ir kitiems nešvarumams nuo emalio, keramikos, plieno ar plastiko paviršių šalinti. 97,8% ingredientų yra natūralios kilmės. Sertifikuota Ecocert.
Kiekis

Skirtas valyti emalės, molio, nerūdijančio plieno, plastikiniams paviršiams vonioje. Puikiai nuvalo, šalina kalkių nuosėdas ir blizgina paviršius. Su ekologiškų apelsinų eteriniu aliejumi.

Naudojimas: užpurkškite valiklio ant paviršiaus, patrinkite kempine ir nuplaukite. Įsisenėjusioms nuosėdoms pašalinti, užpurškus ant paviršiaus palikite kelioms minutėms ir tada nuplaukite.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudedamosios dalys: >30%: vanduo; <5%: nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, <5% polikarboksilatai (citrinų rūgštis), <5% kvapai, 100% natūralus apelsinų eterinis aliejus(1)  (limonenas, linalolis), glikolio rūgštis (pH stabilizatorius), etanolis, hidroksietiliminodiacetinė rūgštis, dinatrio druska. (1) iš ekologiškai užaugintų augalų (0,01% bendro kiekio).

Plaunančios medžiagos augalinės kilmės. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis. Sertifikuotas ECOCERT.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija

3 Prekės

Jums taip pat gali patikti