EDL NATURE WC gelis, 750ml
  • EDL NATURE WC gelis, 750ml

Etamine du Lys Nature Pušų-eukalipto kvapo WC tualeto gelis, 750ml

07000001251
6,95 €
„Etamine du Lys“ tualeto gelis veiksmingai pašalina kalkių nuosėdas ir kitus nešvarumus. Pušies ir eukalipto eteriniai aliejai suteikia gaivos ir šviežumo jausmą. Sudėtyje nėra chloro, sieros rūgšties. Perdirbamos pakuotės. Sertifikuota „Ecocert“.
Kiekis

Padeda palaikyti švarą tualete - valo, šalina kalkių nuosėdas ir palieka maloniai gaivų kvapą. Su natūraliais eteriniais aliejais. Negadina plastmasės ir gumos. Tinkamas klozetams ir pisuarams plauti.

Naudojimas: užpilkite ant klozeto sienelių ir 20 minučių palikite veikti. Po to patrinkite tualeto šepečiu ir nuleiskite vandenį.

Atsargumo priemonės: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nemaišykite su kitais produktais. Patekus į akis skubiai praplaukite tekančiu vandeniu. Nurijus skubiai kreipkitės medicininės pagalbos ir parodykite pakuotę.

Sudedamosios dalys: polikarboksilatai (citrinų rūgštis), <5% anijoninės ir nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, <5%: 100% natūralūs kvapikliai, apelsinų, eukaliptų, pušų eteriniai aliejai.

Plaunančios medžiagos augalinės kilmės. Sudėtyje nėra chloro ir sieros rūgšties. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Be fosfatų, EDTA ir naftos produktų. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija

9 Prekės

Jums taip pat gali patikti