EDL NATURE WC gaiviklio pakeitimas, 2x50ml
  • EDL NATURE WC gaiviklio pakeitimas, 2x50ml

Etamine Du Lys Nature WC tualeto gaiviklio pakeitimas, 2x50ml

07000001252
5,50 €

„Etamine du Lys“ tualeto valymo ir nukalkinimo priemonė, veiksmingai pašalina nešvarumus ir kalkes. 100% natūralūs pušų spyglių ir eukaliptų eteriniai aliejai suteikia gaivos pojūtį. Vienos pakuotės užtenka iki 3 savaičių. Pakuotė gali būti perdirbama. Sertifikuota ECOCERT.

Kiekis

Pakuotėje yra 2vnt. gaiviklio pakeitimo. Valo ir neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms, pašalina nemalonius kvapus. Skirtas klozetams ir pisuarams. Su 100% natūraliais pušų ir eukaliptų eteriniais aliejais. Vieno gaiviklio užtenka iki 3 savaičių.

Naudojimas: uždėkite gaiviklio papildymą ant laikiklio ašies ir spustelkite žemyn, kad prasidurtų kamštelis. Kai pasibaigia, pakeiskite papildymą kitu. Netvirtinkite gaiviklio tiesiai po vandens srove.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudedamosios dalys: organinės rūgštys <1%, <5% amfoterinės paviršiaus aktyviosios medžiagos, <5% anijoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, <5% polikarboksilatai: <5% citrinų rūgštis, 100% natūralūs pušų ir eukaliptų eteriniai aliejai.

Plaunančios medžiagos augalinės kilmės. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Be fosfatų, EDTA ir naftos produktų. Be konservantų. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija

5 Prekės

Jums taip pat gali patikti