EDL NATURE valomasis gelis klozetams „Vandenyno bangos” 750 ml
  • EDL NATURE valomasis gelis klozetams „Vandenyno bangos” 750 ml

Etamine Du Lys Nature valomasis gelis WC tualetams „Vandenyno bangos” 750 ml

07000007127
6,95 €
„Etamine du Lys" tualeto valiklis Vandenyno bangos" efektyviai pašalina kalkių nuosėdas ir kitus nešvarumus. Citrinų ir arbatmedžių eteriniai aliejai atnaujina ir suteikia higienišką gaivą. Sudėtyje nėra chloro, sieros rūgšties. Tinka septiniams vandens rezervuarams. Pakuotę galima perdirbti. Sertifikuota ECOCERT.
Kiekis

Plauna, valo kalkių nuosėdas ir palieka malonų gaivų aromatą. Su arbatmedžių ir citrinų eteriniais aliejais.

Naudojimas: prieš naudojimą suplakite. Užpilkite ant klozeto sienelių. Leiskite įsigerti. Patrinkite šepečiu ir nuleiskite vandenį. Naudokite tik klozetams valyti. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudedamosios dalys: >5% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (palmiste), nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (iš cukraus), kvapiosios medžiagos (tarp kurių yra ir arbatmedžių bei citrinų eteriniai aliejai). Taip pat sudėtyje yra vandens, rūgštingumą reguliuojančių medžiagų, glikolio rūgšties ir sulfamino rūgšties (tirpdo kalkių nuosėdas), klampumą reguliuojančių medžiagų, dažiklių.

Dėmesio: saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo ant odos ir į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti pakuotę.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija.

4 Prekės

Jums taip pat gali patikti