FOURMI verte WC plovimo gelis 750 ml
  • FOURMI verte WC plovimo gelis 750 ml

FOURMI verte WC valymo gelis 750 ml

07000011504
4,50 €

Nuo šiol galima suderinti ekologišką ir ekonomišką! FOURMI verte WC gelis su baltuoju actu, eukaliptų aromato. Efektyviam ir natūraliam tualeto valymui! Tinka veganams.

Kiekis

Mėtų ir eukaliptų aromato. Sudėtyje yra ekologiško baltojo acto. Biologiškai suyranti formulė. WC gelis plauna, dezinfekuoja ir šalina kalkių nuosėdas klozete.

Naudojimas: užpilkite ploviklio ant klozeto sienelių. Leiskite valikliui veikti. Šepečio pagalba nuvalykite likusius nešvarumus ir nuleiskite vandenį. Saugant aplinką vadovaukitės priemonių dozavimo instrukcija.

Sudedamosios dalys: <5%: nejoninės ir anioninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, 100% natūralios kvapiosios medžiagos (limonenas). Sudėtyje taip pat yra: vandens, citrinų rūgšties, glikolio rūgšties, tirštinančių medžiagų, acto*, dažančių medžiagų.

99% visų sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.

*0,1% sudedamųjų dalių yra užauginta ekologiškai. Sertifikuota ECOCERT Greenlife.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, 12, rue de la Blanchardière 49300 Cholet, Prancūzija.

5 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Su Fourmi Verte mėgaukitės švariais gaiviai kvepiančiais namais ramia sąžine. Prancūziška kokybė bei ekologiškumo standartus atitinkantis ECOCERT ženklinimas užtikrina priemonių saugumą žmonėms ir gamtai. 99% ingredientų yra natūralios kilmės, priemonių sudėtyje – tik natūralūs eteriniai aliejai, nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos ir augaliniai ekstraktai, augantys kompanijai priklausančiose laukuose. Fourmi Verte garantuoja puikią kokybę ir prieinamą kainą!
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti