Sante Homme II Bio-Caffeine & Açai purškiamasis dezodorantas, 100 ml
  • Sante Homme II Bio-Caffeine & Açai purškiamasis dezodorantas, 100 ml

Sante Homme II Bio-Caffeine & Açai purškiamasis dezodorantas, 100 ml

1000005126
9,99 €

Sante Homme II purškiamas, vyriškas dezodorantas yra švelnus, efektyvus ir natūralios sudėties: aliejinės kopūstpalmės (Açai), ekologiškas kofeinas ir natūralūs eteriniai aliejai. Dėl natūralios sudėties jūsų oda bus švelniai pasirūpinta, ji maloniai kvepės nesutrikdant natūralios prakaitavimo funkcijos.

Kiekis

Šis dezodorantas užtikrins ilgai išliekančią gaivą ir suteiks vyriško pasitikėjimo savimi! Pamirškite įprastą dezodorantą, pilną dirginančių, sintetinių sudėtinių dalių, kurios gali išbalansuoti jautrią pažastų odą. Sante Homme II purškiamas dezodorantas pagamintas iš geriausių natūralių ingredientų, kurios švelniai ir raminančiai veikia odą. Pajauskite laisvę veikti, nebijodami nemalonaus kūno kvapo! Švelni augalinė dezodoranto sudėtis su aliejinėmis kopūstpalmėmis, kofeinu ir natūraliais eteriniais aliejais dezodoruoja odą jos nedirgindama. Viliojančiai griežto vyriško aromato.

Naudojimas: purškite Sante Homme II dezodorantą ant švarios, sausos odos, palaukite, kol nudžius ir galėsite saugiai rengtis.

Patarimas! Jei jums patiko vyriškai aštrus Sante Homme II kvapas - išbandykite kitus Sante Homme II vyrams skirtus produktus!

Sudedamosios dalys: Alcohol denat.*, Aqua (Water), Lauryl Lactate, Parfum (Fragrance)**, Polyglyceryl-10 Laurate, Caffeine*, Euterpe Oleracea Pulp Powder*, Lecithin*, Glycerin, Citric Acid, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Coumarin**, Citronellol**

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

** iš natūralių eterinių aliejų

Gamintojas: SANTE Naturkosmetik, 31020 Salzhemmendorf, Vokietija

8 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiškos kosmetikos gamintojas SANTE. Kiekvienas žmogus turi teisę pasirūpinti savimi, naudodamas švarias priežiūros priemones, kurių sudėtyje nėra sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų. SANTE kainodaros politikos pagrindinis uždavinys – suteikti kuo didesniam žmonių ratui priėjimą prie kokybiškos ekologiškos kosmetikos. Būtent todėl produktų kainos išlieka stulbinamai žemame lygyje, o kokybė nuo to nenukenčia. SANTE remiasi naujausiomis technologijomis ir taiko novatoriškus sprendimus: visos veikliosios vertingų augalų medžiagos – aliejai ir ekstraktai – sujungtos į darnias ir veiksmingas produktų formules. Juos naudodami, pajusite akivaizdų poveikį savo odai ir plaukams – jiems bus grąžinta sveikata ir nauja energija. SANTE rūpinasi Jumis ir pasauliu! Ji visada žengia koja kojon su naujausiomis ekologiškų priemonių tendencijomis ir nuolat stebina naujais produktais.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti