Georganics dantų siūlas stikliniame indelyje šaltmėčių skonio (50 metrų)

15000010904
6,50 €

Šis natūralus Georganics dantų siūlas yra pagamintas iš kukurūzų pluošto. Siūlas padengtas augaliniu vašku ir šaltmėčių aliejumi. Sudėtyje ir įpakavime nėra plastiko. Pakuotė gali būti perdirbama.

Kiekis

Šaltmėčių kvapo.

50 metrų ilgio. Ištraukite siūlo, apvyniokite aplink pirštus ne pernelyg tvirtai. Švelniai valykite arti dantenų srities. Perdirbamas stiklinis indelis, aliuminio dangtelis ir perdirbto popieriaus pakuotė.

Sudedamosios dalys: Corn PLA Floss , Vegetable Wax , Spearmint Oil*.

* sertifikuoti ekologiški ingredientai.

Gamintojas: Georganics, Didžioji Britanija.

3 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Georganics – tai Didžiosios Britanijos kaime įsikūrusi tvarių burnos priežiūros priemonių kompanija. Georganics gamina saugius, efektyvius burnos priežiūros produktus, kurie vertingi tiek žmonėms tiek planetai. Tvarumas – tai Georganics kompanijos pirmasis prioritetas. Savo burnos priežiūros produktus gamindami tik iš natūralių ir ekologiškų sudedamųjų dalių, jie kartu rūpinasi ir tuo, kas lieka po produktų suvartojimo. Tvarios pakuotės, kurias galima papildyti iš naujo arba pilnai perdirbti. Pakuotėse nerasite plastiko – viskas gaminama iš stiklo, popieriaus, metalo. Kompanijos produktai gaminami naudojant gamtoje randamus ingredientus. Juose niekada nerasite parabenų, SLS ar triklozano. Visi produktai taip pat gaminami be bandymų su gyvūnais.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti