Georganics burnos skalavimo tabletės šaltmėčių skonio 180 tabl.

15000011041
11,50 €

„Zerowaste“ gyvenimo būdui ir Jums draugiškos Georganics burnos skalavimo tabletės. Su šaltmėčių aliejumi, be sintetinių ingredientų, be fluoro. Tinka veganams. Pakuotėje nėra plastiko, ji lengvai perdirbama arba panaudojama antrą kartą.

Kiekis
Paskutinė prekė

Šaltmėčių skonio. Su soda ir mentoliu

Šis natūralus burnos gaiviklis padeda palaikyti sveiką burnos ertmę ir užtikrina jos gaivą. Praturtintos ekologiškų šaltmėčių aliejumi. Idealiai tinka kasdieniam naudojimui ir kelionėse.

Sudėtyje nėra fluoridų, SLS ir glicerino. Sertifikuota PETA. Tinkama veganams. Perdirbamas stiklinis indelis, aliuminio dangtelis ir perdirbto popieriaus pakuotė.

Naudojimas: 1 tabletę ištirpinkite 20 ml vandens. Skalaukite ir išspjaukite po 30 sekundžių.

Sudedamosios dalys: Sodium Bicarbonate , Tartaric Acid , Citric Acid , Organic Spearmint Oil* , Sodium Benzoate.

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

Gamintojas: Georganics, Didžioji Britanija.

2 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Georganics – tai Didžiosios Britanijos kaime įsikūrusi tvarių burnos priežiūros priemonių kompanija. Georganics gamina saugius, efektyvius burnos priežiūros produktus, kurie vertingi tiek žmonėms tiek planetai. Tvarumas – tai Georganics kompanijos pirmasis prioritetas. Savo burnos priežiūros produktus gamindami tik iš natūralių ir ekologiškų sudedamųjų dalių, jie kartu rūpinasi ir tuo, kas lieka po produktų suvartojimo. Tvarios pakuotės, kurias galima papildyti iš naujo arba pilnai perdirbti. Pakuotėse nerasite plastiko – viskas gaminama iš stiklo, popieriaus, metalo. Kompanijos produktai gaminami naudojant gamtoje randamus ingredientus. Juose niekada nerasite parabenų, SLS ar triklozano. Visi produktai taip pat gaminami be bandymų su gyvūnais.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti