• −15%

Georganics dantų pasta su aktyviąja anglimi 120 ml

15000011040
11,50 €
9,78 € Sutaupote 15%

„Zerowaste“ gyvenimo būdui draugiška dantų pasta Georganics su aktyviąja anglimi yra visiškai natūralios sudėties, be sintetinių priedų, be fluoro. Tinka veganams. Pakuotėje nėra plastiko, ji lengvai perdirbama arba panaudojama antrą kartą.

Kiekis

Natūrali dantų pasta pagaminta su aktyviąja anglimi ir ekologišku pipirmėčių eteriniu aliejumi, aktyviai kovojančiu su bakterijomis. Aktyvioji anglis be peroksidų yra puiki alternatyva įprastinėms balinamosioms dantų pastoms. Ši dantų pasta efektyviai pašalina dėmes nuo dantų paviršiaus, nebraižydama jų. 

Sudėtyje nėra fluoridų, SLS ir glicerino. Mineralų gausi formulė skatina remineralizaciją. Sertifikuota PETA. Tinkama veganams. Perdirbamas stiklinis indelis, aliuminio dangtelis ir perdirbto popieriaus pakuotė. 120 ml pakaks 2 žmonėms 4 savaitėms valytis dantis 2 kartus per dieną.

Naudojimas: įsidėkite žirnio dydžio dantų pastos kiekį į burną. 2 minutes valykite dantis ir gerai išskalaukite. Po naudojimo tvirtai užsukite dangtelį ir venkite vandens patekimo į jį. Laikykite sausoje vietoje ir sunaudokite per 12 mėnesių nuo atidarymo.

Sudedamosios dalys: Calcium Carbonate , Kaolin Clay , Organic Shea Butter* , Organic Fractionated Coconut Oil* , Diatomaceous Earth , Sodium Bicarbonate , Organic Peppermint Oil* , Activated Charcoal Powder , Vitamin E , Organic Virgin Coconut Oil*.

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

Gamintojas: Georganics, Didžioji Britanija.

5 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Georganics – tai Didžiosios Britanijos kaime įsikūrusi tvarių burnos priežiūros priemonių kompanija. Georganics gamina saugius, efektyvius burnos priežiūros produktus, kurie vertingi tiek žmonėms tiek planetai. Tvarumas – tai Georganics kompanijos pirmasis prioritetas. Savo burnos priežiūros produktus gamindami tik iš natūralių ir ekologiškų sudedamųjų dalių, jie kartu rūpinasi ir tuo, kas lieka po produktų suvartojimo. Tvarios pakuotės, kurias galima papildyti iš naujo arba pilnai perdirbti. Pakuotėse nerasite plastiko – viskas gaminama iš stiklo, popieriaus, metalo. Kompanijos produktai gaminami naudojant gamtoje randamus ingredientus. Juose niekada nerasite parabenų, SLS ar triklozano. Visi produktai taip pat gaminami be bandymų su gyvūnais.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti