• −15%
Georganics dantų valymo tabletės su angliškų pipirmėčių eteriniu aliejumi 120 tabl.
  • Georganics dantų valymo tabletės su angliškų pipirmėčių eteriniu aliejumi 120 tabl.
  • Georganics dantų valymo tabletės su angliškų pipirmėčių eteriniu aliejumi 120 tabl.

Georganics dantų valymo tabletės su angliškų pipirmėčių eteriniu aliejumi 120 tabl.

15000011373
10,95 €
9,31 € Sutaupote 15%

„Zerowaste“ gyvenimo būdui draugiškos dantų valymo tabletės Georganics su angliškų pipirmėčių eteriniu aliejumi yra visiškai natūralios sudėties, be sintetinių priedų, be fluoro, be glicerino. Tinka veganams. Pakuotėje nėra plastiko, ji lengvai perdirbama arba panaudojama antrą kartą.

Kiekis

Sveikas ir natūralus būdas valytis savo dantis. Tabletės natūraliai putoja dėl sudėtyje esančio vyno akmens. Sudėtyje nėra sintetinių ingredientų, tokių kaip natrio fluoridas, SLS ir glicerinas. Ekologiškų pipirmėčių aliejus suteikia tabletėms galingą mėtinį skonį. 120 tablečių pakanka 8 savaitėms.

Naudojimas: pakramtykite tabletę burnoje ir leiskite jai ištirpti. Valykitės dantis įprastai 2 minutes. Išspjaukite ir gerai išsiskalaukite burną. Po naudojimo tvirtai užsukite dangtelį ir venkite vandens patekimo į jį. Laikykite sausoje vietoje ir sunaudokite per 12 mėnesių nuo atidarymo.

Sudedamosios dalys: Sodium Bicarbonate , Tartaric Acid , Citric Acid , Calcium Carbonate , Kaolin Clay , Cream of Tartar , Organic Peppermint Oil* , Sodium Benzoate.

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

Gamintojas: Georganics, Didžioji Britanija.

5 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Georganics – tai Didžiosios Britanijos kaime įsikūrusi tvarių burnos priežiūros priemonių kompanija. Georganics gamina saugius, efektyvius burnos priežiūros produktus, kurie vertingi tiek žmonėms tiek planetai. Tvarumas – tai Georganics kompanijos pirmasis prioritetas. Savo burnos priežiūros produktus gamindami tik iš natūralių ir ekologiškų sudedamųjų dalių, jie kartu rūpinasi ir tuo, kas lieka po produktų suvartojimo. Tvarios pakuotės, kurias galima papildyti iš naujo arba pilnai perdirbti. Pakuotėse nerasite plastiko – viskas gaminama iš stiklo, popieriaus, metalo. Kompanijos produktai gaminami naudojant gamtoje randamus ingredientus. Juose niekada nerasite parabenų, SLS ar triklozano. Visi produktai taip pat gaminami be bandymų su gyvūnais.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti