Georganics dantų siūlas su aktyvintąja anglimi (papildymas, 2x50m)

15000010903
8,50 €

Šis natūralus Georganics dantų siūlas yra pagamintas iš kukurūzų pluošto. Siūlas padengtas augaliniu vašku ir ekologišku pipirmėčių aliejumi. Pakuotėje nėra plastiko, ji gali būti lengvai perdirbama.

Kiekis

Tinka veganams. 2 siūlai, 50 metrų ilgio. Su pipirmėčių aliejumi. Ištraukite siūlo, apvyniokite aplink pirštus ne pernelyg tvirtai. Švelniai valykite arti dantenų srities. Perdirbto popieriaus pakuotė. Sunaudojus, galite papildyti.

Sudedamosios dalys: Corn PLA Floss , Activated Charcoal Powder , Vegetable Wax , Organic Peppermint Oil*.

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

Gamintojas: Georganics, Didžioji Britanija.

3 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Georganics – tai Didžiosios Britanijos kaime įsikūrusi tvarių burnos priežiūros priemonių kompanija. Georganics gamina saugius, efektyvius burnos priežiūros produktus, kurie vertingi tiek žmonėms tiek planetai. Tvarumas – tai Georganics kompanijos pirmasis prioritetas. Savo burnos priežiūros produktus gamindami tik iš natūralių ir ekologiškų sudedamųjų dalių, jie kartu rūpinasi ir tuo, kas lieka po produktų suvartojimo. Tvarios pakuotės, kurias galima papildyti iš naujo arba pilnai perdirbti. Pakuotėse nerasite plastiko – viskas gaminama iš stiklo, popieriaus, metalo. Kompanijos produktai gaminami naudojant gamtoje randamus ingredientus. Juose niekada nerasite parabenų, SLS ar triklozano. Visi produktai taip pat gaminami be bandymų su gyvūnais.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti