Black+Bum Aktyvintosios anglies vandens filtras ir nerūdijančio plieno laikiklis 1 vnt.
  • Black+Bum Aktyvintosios anglies vandens filtras ir nerūdijančio plieno laikiklis 1 vnt.

Black+Blum Aktyvintosios anglies vandens filtras 1 vnt.

15000011366
8,50 €

Natūralus anglies filtras bet kurią gertuvę ar buteliuką pavers filtru vandeniui!

Tai yra aktyvintos anglies filtras, tiksiantis daugeliui gertuvių, kurių kaklelio skersmuo didesnis nei 3 cm. Anglis padeda sugerti nešvarumus iš vandens, pavyzdžiui chlorą. Nebereikės pirkti vandens buteliuose ir galėsite prisidėti prie aplinkos tausojimo! Tiesiog įmeskite šį filtrą į savo gertuvę, palikite bent 1 val. ir mėgaukites gaivaus skonio vandeniu.

Kiekis

Tradicinė japoniška binchotan anglis pagerins vandens skonį. Pašalina chlorą, praturtina vandenį mineralinėmis medžiagomis. Natūralus vandens filtras tarnaus iki 6 mėnesių. Laikiklis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Vanduo iš čiaupo ir vėl taps skanus! Anglis jau nuplauta ir paruošta naudoti, supakuota į vakuuminę pakuotę. Tilps į kiekvieną butelį ar gertuvę, kurio kaklelis yra bent 3 cm skersmens.

Naudojimas: anglis paruošta naudoti. Pripildykite gertuvę ar butelį vandens iš krano, įdėkite anglį ir palikite veikti. Idealiu atveju – per naktį, tačiau skonio skirtumą pastebėsite jau po valandos. Tuomet mėgaukitės!

Kiek laiko užtenka? Laikui bėgant pastebėsite filtro efektyvumo mažėjimą. Tuomet perkraukite jį tiesiog pavirindami anglį 10 minučių. Virimas išplauna nešvarumus iš anglies. Nuo pirmojo naudojimo anglis bus efektyvi 6 mėnesius, o pavirti ją galite bet kuriuo metu, paprastai praėjus bent 3 mėnesiams nuo pirmojo panaudojimo.

Gamintojas: Black and Blum Ltd., SE1 9PH Londonas, Didžioji Britanija.

7 Prekės

Jums taip pat gali patikti