Maišelis augalinio gėrimo gamybai, 1 vnt.
  • Maišelis augalinio gėrimo gamybai, 1 vnt.

Maišelis augalinio gėrimo gamybai, 1 vnt.

15000011399
8,90 €

Atsibodo pirkti augalinį gėrimą iš grūdų ir sėklų pakuotėse? Norite prisidėti prie aplinkos išsaugojimo? O gal norite kuo daugiau maisto gamintis namuose, patys?

Šis maišelis augaliniam gėrimui gaminti - lydės Jus ZeroWaste kelionėje, leis sutaupyti gaminantis gėrimus namuose ir užtikrins, kad pasigaminti gėrimai bus visiškai natūralūs - tik tai,kuo nuspr3site juos pagardinti!

Kiekis
Paskutinė prekė

Pagamintas iš ekologiškos medvilnės. Daugkartinio panaudojimo maišelis, skirtas nuspausti skysčio perteklių gaminantis gėrimus iš sojų, avižų, kitų grūdų, sėklų ar riešutų. Juo taip pat galite spausti ir daržovių sultis. Užapvainti maišelio kampai neleidžia juose kauptis maisto likučiams ir padeda maišelį patogiai, greitai ir švariai išplauti.

Kaip pasigaminti augalinį gėrimą, kuriuo galėsite gardinti košes, sausus pusryčius, kavą, kakavą, dėti į kepinius?

Gerai išmirkykite norimus naudoti riešutus ar grūdus, sojų pupeles. Priklausomai nuo pasirinkto ingrediento - gali užtekti mirkyti kelias valandas arba per naktį. Nupilkite vandenį. Į galingą blenderį įpilkite vieną dalį pasirinktų išmirkytų grūdų ar riešutų ir keturias dalis vandens. Galite pagardinti agavų, klevų sirupu, žiupsneliu druskos. Malkite, kol nebematysite atskirų gabaliukų. Gautą skystį perkoškite su šiuo maišeliu. Viskas! Gardus, sveikas ir natūralus gėrimas paruoštas!

Išmatavimai: 30x30 cm

Maišelio priežiūra: plaukite kuo natūralesniu augaliniu muilu, gerai išskalaukite ir leiskite išdžiūti.

2 Prekės

Jums taip pat gali patikti